Galvaniz Boru Kullanmanın Faydaları

Galvaniz Boru Kullanmanın Faydaları

Galvaniz işlemi çeliğin çinko ile kaplanmasına verilen isim olmaktadır. Paslanmaz ve kireç oluşturmaz bir yapıya sahip olması ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Bu şekilde galvaniz boru kireçlenmeyi önleyecek yapıya sahip olmaktadır. Galvaniz boru ve daha birçok alanda malzeme satışı yapan Didim yapı oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı indirimler ile hizmetler sunmaktadır.

 

Didim Yapı Sistemleri

2010 yılında kurulan Didim yapı sistemleri birçok projeleri ile başarı elde ederek yoluna devam etmektedir. Dürüstlüğü ilke haline getiren firma müşteri memnuniyetini sağlamak adına kaliteli ucuzluk hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Çözüm odaklı hizmetleri ile memnuniyeti yakalayan firma, uzun yıllar hizmet vermeye devam etmek adına birçok çalışmalar yerine getirmektedir.

Galvaniz Borular
Galvaniz Borular

 

Galvanizli Boru Avantajları Nelerdir?

Galvanizli borular çeliğin sıcak daldırma yöntemi ile elde edilen bir boru çeşidi olmaktadır. Her türlü dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı ve dirençli olan bu boru çeşitleri özellikle bina yapım aşamasında tercih edilen bir ürün olmaktadır. Paslanmaya karşı dayanıklı olan galvaniz boru birçok sektörde kullanıma uygun olmaktadır. Ayrıca düşük maliyetli olmaları yönü ile öne çıkmaktadır. Suya dayanıklı olan bu boru çeşitleri özellikle denizcilik alanında oldukça fazla tercih edilmektedir.

 

Didim Yapı Sulama Sistemleri Ürünleri

​​​​​​Yağmurlama spring ve ek parçaları

Damlama Nipeli

Damlama TE

Damlama Mini Vana

Damlama Kör Tapa

Damlama Kanallı Conta

Damlama Boruları ve daha birçok kaliteli ve güvenilir ürünlerin satışı ve üretimi mevcut olmaktadır.

 

Didim Yapı Sulama Sistemleri

Didim Yapı sulama sistemleri firması birçok mekanda sulama sistemleri ve malzemelerinin satışını yapmaktadır. Birçok projede çözüm ortağı olma hedefli olan firmaya tek referans kalite olmaktadır. Tüm sistemlerinde en yüksek teknolojiye uygun olma özelliği öne çıkmaktadır. Günümüz dünyasında gelişen tüm konuları yakından takip ederek her konuda gelişmeye öncelik verilmektedir.

 

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Didim Yapı olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayız, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.

Ayrıca bizleri Facebook sayfamızdan takip edip merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

  1. Hayri kahraman diyor ki:

    Merhaba
    Ben çim sulamayı dubai de yapılan şekilde damlama yapmak istiyorum. Galvenizli damlama boru kullanırsam uzerinde yurumeye veya cocuklarin kosmasina karsi dayanıklı olurmu. Alan 9*19 yaklaşık 160 m2. Yaninda hidroforla su basilan normal musluk var. Yeterli olurmu. Ve kac metre damlama almam gerekir. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.