Damlama Borusu ve Kangal Boru ‘nun Kullanım Alanları

Damlama Borusu Ve Kangal Boru ‘nun Kullanım Alanları

Damlama sistemleri, özellikle tarım alanlarında kullanılan, kontrollü sulama şeklidir.

Tarım alanlarında kullanılmakta olan düz damlama borular yaygın kullanım alanına sahiptir. Kangal boru heyelan alanları, kayalıklarda, sıva altında, prefabrik yapılarda halojen gaz üretimini önleyebilmek için güvenle kullanılmaktadır.

 

Damlama Sitemleri Nerelerde Kullanılır?

Sulama ihtiyaçlarında ürün çeşidine göre sistem kullanılmaktadır. Damlama borusu düz damlama borusu, basınç ayarlı hat üstü damlama, çoklu dağıtım sistemine göre damlama boruları kullanılmaktadır. Kangal boru özel amaçlı borulardır. Asit gazı üretimi istenmeyen binalarda sıva altı, beton içi gibi alanlara yerleştirilmektedir. Didim yapı alanında kusursuz hizmet veren bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir. Damlama sulama sistemleri park, bahçe, eğlence mekanları, piknik alanları, botanik parklarda da güvenle kullanılmaktadır.

 

Damlama Borusu Ve Kangal Boru 'nun Kullanım Alanları
Damlama Borusu Ve Kangal Boru ‘nun Kullanım Alanları

 

Kangal Boru Ne Demektir?

Kangal boru, darbelere dayanıklı, ezilmeyen kolay bükülmeyen esnekliğiyle sarsılmalardan etkilenmeyen özel üretilen boru cinsidir. Kangal boru inşaatlarda sıva altına döşenerek elektrik tesisatının geçişine yardım etmektedir. Aksi halde en ufak arızada kırılma gerekecektir. Damlama borusu kullanım alanlarında büyük kolaylık sistemleridir. Didim yapı bu alanda titizlikle çalışan, eğitimli, uzman kadrosuyla özel çalışmalar yapmaktadır. Yapı kablolama işlemlerinde, istenmeyen gaz sıkışmalarına bağlı olumsuzlukların önlenmesinde aranan özellikli çalışmalardır. Bütün sistemlerle ilgili en yakın bilgi kaynağınız didiyapi.com.tr 7/24 erişime açıktır. Her türlü damla sulama ve kangal boru sistemleriyle ilgili bilgi alabilir çalışmalar yapabilirsiniz.

 

Didim Yapı Çalışmaları

Didim yapı, 2010 yılında kurulan toplu damla sulama sistemlerine dair mühendislik çalışmaları yaparak, sistem gelişmesine kafa yorup, çaba harcamaktadır. Kalite ve dürüstlükten ödün vermeden müşteri memnuniyeti, çevre, doğanın ve kaynakların korunması amacıyla çalışmaktadır. Damlama borusu proje aşamasından kurulum ve kontrol işlemlerini kusursuz sürdürmektedir. Kangal boru kullanım alanlarına göre özel üretilen borulardır. Her renkte üretilebilen kangal borular sayesinde inşaatlarda beton kırma işlemlerine son verilmiştir.

 

16 ile 100 mm arasında çaplı elektrik tesisatlarında kullanılabilmektedir. 1950’ler civarında keşfedilmiş olup yaygın kullanılmaktadır. Didim yapı bu alanda üstün hizmetlere imza vererek ilerlemektedir. Kangal borular deniz altında, heyelan bölgelerinde ve kayalık bölgelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Didimyapi.com.tr uygun fiyat, tam zamanında iş teslimi ve devamında takip, tadilat ve telafi işlemlerinizi eksiksiz yapmaktadır.

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Didim Yapı olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayız, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.

Ayrıca bizleri Facebook sayfamızdan takip edip merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.